Przemek Mazurek – koncert piosenki autorskiej “Trzeba coś robić” - zdjęcie

Przemek Mazurek – koncert piosenki autorskiej “Trzeba coś robić”

Przemysław Mazurek – poznański wykonawca i autor piosenek (jego piosenki oraz interpretacje nagradzane były wielokrotnie na festiwalach piosenki literackiej w kraju – m.in. na Międzynarodowym Festiwalu Bardów OPPA w Warszawie, Festiwalu Piosenki Kabaretowej OSPA w Ostrołęce czy Ogólnopolskim Konkursie Piosenek Jeremiego Przybory „Stacja Kutno”). Jego kompozycje do wierszy polskich poetów znalazły się na serii płyt Dobre Piosenki wydawnictwa MTJ. Współpracował z kabaretem Afera oraz Kabareciarnią Zenona Laskowika. Jest twórcą kabaretu literackiego Klub Szyderców Bis, a także pomysłodawcą i organizatorem dwóch poznańskich cyklów koncertowych: Wieczorów z Piosenką Nieobojętną oraz Śpiewamy Polskie Piosenki. Wspólnie z artystami Klubu Szyderców Bis przygotował ich autorskie spektakle muzyczne - "Czyj ten benefis?", "Sam sobie zrób kanapkę", "ZIELONY BAtaLiONIK czyli kabaret na froncie", "Uczta Szyderców" i najnowszy: "Muzeum dobrej zmiany"

Przemek Mazurek to młody artysta, który przez kilka lat działalności scenicznej (wcześniej jako duet "Obiło się o uszy") zdobył szereg nagród na festiwalach związanych z piosenką, m. in.

I miejsce, Nagroda Publiczności i Nagroda Polonijna na 10. Festiwalu Piosenki Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego - Kołobrzeg, lipiec 2013 r. - I miejsce na 2. Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Artystycznej ,,Wschody” - Lublin, kwiecień 2013 r.

Udział w półfinale 34. Przeglądu Piosenki Aktorskiej - Wrocław, marzec 2013 r.

I miejsce na 16. Ogólnopolskiej Giełdzie Piosenki Poetyckiej ,,Wieczorne Nastroje” - Kwidzyń, grudzień 2012 r.

I miejsce i Nagroda Publiczności na 8. Ogólnopolskim Konkursie Piosenek Honorowego Starosty Kutnowskiego Jeremiego Przybory ,,Stacja Kutno” - Kutno, listopad 2012 r.

I miejsce na 4. Festiwalu Piosenki Artystycznej ,,Poetycka Dolina”, Warszawa, sierpień 2009 r.

Sam o sobie pisze: "autor tekstów (słowo ,,poeta” zostawmy Norwidowi), autor muzyki (słowo ,,kompozytor” zostawmy Wasowskiemu), aranżer (m.in. utworów dla dzieci w wydawnictwie muzycznym), artysta kabaretowy (Afera, Kabaret z Woźnej, swego czasu - Kabareciarnia), instruktor śpiewu, nauczyciel muzyki, informatyk, redaktor radiowy (dawniej Radio Index, dziś Radio Emaus), mąż, ojciec, współwłaściciel kredytu na 35 lat, miłośnik koszykówki."

"Trzeba coś robić" to recital w pełni autorskich piosenek z kilkoma akcentami klasyków piosenki (Młynarski, Przybora, Kaczmarski) w interpretacji artysty.

Zwiastuny

Obsada

Przemek Mazurek - śpiew, gitara, kompozycje, teksty

Michał Ruksza - piano

Szymon Żurowski - skrzypce

Mój Teatr - Adres i dojazd

http://mojteatr.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.