Drodzy Widzowie,

W związku z wyjątkową sytuacją i przedłużającym się okresem zawieszenia działalności instytucji kulturalnych, informujemy, że zwroty za zakupione bilety mogą zająć do 180 dni, zgodnie z ustawą z dnia 31 marca 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2020, poz. 568)*

Tym z Państwa, którzy chcieliby wybrać inny termin odwołanego tytułu, lub inne dowolne wydarzenie z naszej oferty, umożliwiamy wymianę biletu na kod rabatowy o tej samej wartości, do wykorzystania przez 9 miesięcy. 

Uprzejmie prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Zapewniamy, że wszystkie środki zostaną zwrócone.

To trudny czas dla nas wszystkich. Mamy jednak nadzieję, że dzięki wspólnej mobilizacji, będziemy mogli już niebawem zaprosić Państwa do naszych teatrów partnerskich oraz na inne wydarzenia kulturalne.

Pozostańmy w domu.

*Art.15z p.1. Przedsiębiorca prowadzący działalność związaną z organizacją wystaw i kongresów lub działalnością kulturalną, rozrywkową, rekreacyjną i sportową lub organizujący wystawy tematyczne lub imprezy plenerowe w przypadku rozwiązania umowy z klientem, które to rozwiązanie umowy pozostaje w bezpośrednim związku z wybuchem epidemii wirusa SARS-CoV-2, jest zobowiązany zwrócić wpłacone mu przez klienta środki w terminie 180 dni od dnia skutecznego rozwiązania umowy.