Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
    Wybierasz się do muzeum, na koncert lub na spektakl w Łodzi? Zobacz krok po kroku, jak znaleźć najlepsze wystawy, koncerty, spektakle i inne wydarzenia kulturalne w Łodzi.
  1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Łodzi wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Łodzi, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Łodzi możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Popcorn Records

Popcorn Records to działająca od 2019 roku niezależna wytwórnia wychodząca naprzeciw rosnącej potrzebie zapewnienia kompleksowej opieki młodym i niezależnym muzykom.
Naszą misją jest wydawać utwory, płyty i teledyski tak, aby mogły czuć się bezpieczne i zaopiekowane, a także by obiecujący i utalentowani artyści mogli szybko stać się nieodłączną częścią rynku muzycznego.

Wytwórnia działa w obszarach działalności wydawniczej (fizycznej i streamingowej), sprzedaży i produkcji płyt oraz merchu, a także w zakresie zapewnienia szerokiego wsparcia marketingowego dla twórczości.

Oferujemy kompleksowe usługi graficzne, współpracujemy z songwriterami oraz producentami mającymi na koncie liczne współprace z popularnymi artystami, jesteśmy otwarci również na inne formy współpracy w zależności od potrzeb i sytuacji artysty.

Repertuar Popcorn Records w Łodzi

Brak wydarzeń spełniających kryteria wyszukiwania.