Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
    Wybierasz się do muzeum, na koncert lub na spektakl w Krakowie? Zobacz krok po kroku, jak znaleźć najlepsze wystawy, koncerty, spektakle i inne wydarzenia kulturalne w Krakowie.
  1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Krakowie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Krakowie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Krakowie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Teatr Przypadków Feralnych

Rynek Główny 8, Kraków

Historia Teatr Przypadków Feralnych to najsmętniejszy dramat, jaki kiedykolwiek opowiedziano, napisano czy rozegrano. Tragiczne dzieje Hamleta czy nieszczęsne dylematy Antygony, to nic w porównaniu z zatrważającym pasmem pecha prześladującym nasze teatralne projekty. Od maja 2018 zmagamy się z ciągłymi trudnościami, realizując spektakle utrzymane w konwencji teatru absurdu.

Jednak dlaczego absurdu?

Na decyzji zaważyła chyba nasza skłonność do autodestrukcji – jesteśmy pewni, że nie chcesz uczestniczyć w dramatycznych poszukiwaniach prawdy o ludziach, i postępie i pływających listonoszach, i obłąkanych cesarzach, i grach planszowych, a czasami o zepsuciu całego społeczeństwa.

Jesteśmy tu dla zabawy i nie traktujcie nas poważnie. Nie warto.

Jeśli nie zniechęciła Cię powyższa przestroga i nadal chcesz brnąć w pechowe doświadczenie kontaktu z nami, przyjmij serdecznie kondolencje. Widać, jesteś jednostką niepokorną, może nawet typem bohatera – o ile, oczywiście, nie gustujesz po prostu w lekko masochistycznych rozrywkach. Akceptujemy to. Dodatkowo, rozumiemy. Możemy nawet o tym porozmawiać na najbliższym spektaklu.

Bilety i wejściówki do Teatru Przypadków Feralnych w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.kicket.com (dawne eWejściówki.pl).