Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
    Wybierasz się do muzeum, na koncert lub na spektakl w Krakowie? Zobacz krok po kroku, jak znaleźć najlepsze wystawy, koncerty, spektakle i inne wydarzenia kulturalne w Krakowie.
  1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Krakowie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Krakowie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Krakowie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Teatr 38

Teatr 38, Rynek Główny 8, Kraków

Teatr 38 - repertuarowa scena działająca pod egidą krakowskiego Instytutu Sztuki w obrębie kultowego Klubu pod Jaszczurami w Rynku Głównym 8 w Krakowie, kontynuująca tradycje awangardowego Teatru założonego w 1957 roku przez Waldemara Krygiera.
Skupia się na nowej dramaturgii, powołana by produkować pozycje zaangażowane i niebanalne, dyskusyjne, kontestować i prowokować do myślenia, poszerzać horyzonty, rzucać widzom wyzwanie. W duchu Beckettowsko - Brechtiańskim, Teatr skupia się na działaniach nielinearnych, poetyckich, performatywnych i ruchowych, gdzie muzyka będzie mieć przewodnie znaczenie.
Zrealizowane dotychczas spektakle sceny, to grana z sukcesem przy pełnych salach, założycielska "Cantata Negra" (2021), "Noc Walpurgii 1968" (2022), "Dziwny przypadek Esmeraldy Kreutz" (2022), "Niebiańskie" (2022).

Dyrektorem artystycznym sceny jest reżyser i kompozytor Paweł Szarek.

Bilety i wejściówki do Teatru 38 w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.kicket.com (dawne eWejściówki.pl).