Na pełnym morzu - Sławomir Mrożek - zdjęcie

Na pełnym morzu - Sławomir Mrożek

Byliście kiedyś głodni? Tak naprawdę? Tak głodni, że nawet znienawidzone mięso w galarecie pożarlibyście jak najlepszy przysmak? Albo swojego chomika. Psa. Kumpla. Tylko którego?

Sławomir Mrożek to mistrz absurdu – a "Na pełnym morzu" – opowieść o trzech rozbitkach debatujących, którego spośród nich należy zjeść, to brawurowa demaskacja najbrutalniejszych społecznych mechanizmów. W obliczu zwierzęcej walki o przetrwanie nie mają znaczenia założenia kolejnych systemów politycznych – liczy się tylko głód. Czy ośmielisz się przyjść i stawić czoła swojej wewnętrznej bestii? Pokonać ją możesz w jeden sposób – poprzez śmiech – zaś tego na pewno w czasie spektaklu nie zabraknie.

"Na pełnym morzu" to czarna komedia dla prawdziwych teatralnych smakoszy. Wypłyńmy na nieznane wody i zobaczmy bestie kryjące się za horyzontem.

A Ty? Popłyniesz z nami?

Projekt współfinansowany ze środków Miasta Krakowa.

Spektakl w ramach Festiwalu "STeN 22" - Letni Festiwal Teatrów Nieinstytucjonalnych

Na scenie występuje Stanisław Chucher jako Średni, Alicja Kurowska jako Listonosz, Michał Szafarski jako Gruby, Zuzanna Gac jako Mały.

Czas trwania: 45 minut

Realizacja

Reżyseria - Michał Szafarski

Muzyka - Maksymilian Czarnecki

Na podstawie dramatu Sławomira Mrożka “Na pełnym morzu”.

W spektaklu wykorzystano utwory muzyczne następujących twórców: Elton John, Bernard J P Taupin, John Lennon, Paul McCartney, Carol Connors, William Conti, Ayn E. Robbins.

Stowarzyszenie Teatrów Nieinstytucjonalnych STeN - Adres i dojazd

ul. Św. Marka 22

http://www.stenkrakow.pl

Kup bilet