Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
    Wybierasz się do muzeum, na koncert lub na spektakl w Krakowie? Zobacz krok po kroku, jak znaleźć najlepsze wystawy, koncerty, spektakle i inne wydarzenia kulturalne w Krakowie.
  1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Krakowie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Krakowie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Krakowie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Klub Komediowy Charlie

Osiedle Zielone 9, 31-968 Kraków

Klub Komediowy Charlie to kameralna scena w TCF HUB Centrum Sportu i Integracji na Osiedlu Zielonym 9 w krakowskiej Nowej Hucie.
Jak powstał i kto go stworzył? Twórcy Teatru Szczęście szukali nowej siedziby dla swojego teatru i znaleźli miejsce dla... klubu komediowego. Zapraszamy, Drogi Widzu, do Klubu Komediowego Charlie na najzabawniejsze i najpiękniejsze produkcje Teatru Szczęście oraz spektakle i przedstawienia zaproszonych gości, którzy z prawdziwym szczęściem i radością mają bardzo dużo wspólnego.

Bilety i wejściówki do Klubu Komediowego Charlie w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.kicket.com (dawne eWejściówki.pl).

Repertuar Klub Komediowy Charlie w Krakowie