×

NEO!burleska | Magiczny Ogród

20:00, 2 sie 2024

Sztuka Na Miejscu

Zapraszamy do Sztuki na Miejscu na show nowoczesnej, zaskakującej i awangardowej burleski!

Tego majowego wieczoru zanurz się z nami w klimacie magicznego ogrodu, fantastycznych stworzeń i baśniowej liryki. Spędź z nami wyjątkowy wieczór ciesząc się spektakularnymi występami, pysznymi koktajlami i nowoczesnym wnętrzem Sztuki na Miejscu.


Tego wieczoru wystąpią:


🌹Velvet Rose - najdłuższe nogi polskiej burleski!

Artystka Burleski z Wrocławia. Tancerka, choreografka. Ukończyła Berlińską Akademię Burleski prowadzoną przez Marlene von Steenvag i uzyskała tytuł "Bachelorette of Burlesque". Uczyła się od gwiazd burleski z Niemiec, Czech oraz USA. Występuje w kraju i za granicą, a także miała okazję zaprezentować się za wielką wodą. Niejednokrotnie brała udział w zagranicznych festiwalach, jak np. Bohemian Burlesque Festival, czy Berlin Burlesque Festival. Współproducentka i artystyczna dusza projektu Babylon Breslau - jedynej burleskowej rewii murder mystery w klimacie lat 20.-30. w Polsce.

Zarówno klasycznej jak i neo burlesce oddaje się z tą samą pasją. Dla niej burleska to nieskończone odkrywanie siebie i swoich możliwości. Podczas swoich show uwielbia obdarowywać widzów niezapomnianymi wrażeniami oraz zostawiać blask w ich sercach i brokat na ich ubraniach.


🌹Lily Frou - absolutna entuzjastka art nouveau, kina niemego i złotej ery Hollywood. Znana ze swojej zdolności do przywoływania starego hollywoodzkiego szyku, Lily potrafi zaskakiwać, łącząc powrót do przeszłości i czarujące kostiumy ze współczesnym twistem. Obojętnie czy udacie się z nią w podróż do czasów pysznego rokoko, magicznej secesji czy przepychu lat 20. XXw., możecie być pewni, że Lily zabierze was do jej świata wizualnego piękna, uśmiechu i zdumienia.


🌹Freya Flame - ognista dusza z zimnej północy Polski, aktorka, która zakochała się w burlesce i możliwości stania się kimkolwiek zechce choć na kilka minut. Karierę burleskową rozpoczęła w 2021 roku. Wykonuje zarówno klasyczną, jak i neoburleskę, a jej inspiracją jest magia, mitologia, aura tajemniczości i mistycyzmu, ale też różne kobiece archetypy. Swoimi numerami opowiada słodkie i gorzkie historie, które przenoszą widzów do zupełnie innego świata.


🔮 Show poprowadzi burleskowa konferansjerka Wróżka Klaudiuszka - wasza przyjazna typiara wróżkara z sąsiedztwa, która z dowcipem wprowadzi Was w tajniki losu i być może sprzeda jakąś dobrą wróżbę.

Wydarzenie dla osób pełnoletnich.