×

KATARZYNA ŻAK - Młynarski.Kocham cię życie!

19:00, 21 kwi 2024

Scena w Górach

MŁYNARSKI. KOCHAM CIĘ ŻYCIE!

Po trzech dekadach pracy w zawodzie Katarzyna Żak powraca do twórczości Mistrza Słowa – Wojciecha Młynarskiego, zmierzając się tym razem z innymi tekstami, innymi interpretacjami, innymi aranżacjami ale też z hołdem jaki składa tym koncertem swojemu nauczycielowi.

Pierwsza ważna nagroda w życiu Katarzyny Żak, to ponad 30 lat temu wyróżnienie na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w postaci warsztatów i rocznej opieki artystycznej Wojciecha Młynarskiego. Ta wspaniała i cenna nagroda zaowocowała recitalem i później nagraniem płyty „Młynarski-Jazz”.

Koncert „MŁYNARSKI. KOCHAM CIĘ ŻYCIE!” jest cudowną podróżą po pięknych, znanych wszystkim piosenkach Wojciecha Młynarskiego. Usłyszymy m.in „Kocham Cię życie”, „Nie ma jak u Mamy”, „Po co Babcię denerwować”, „Jesteśmy na wczasach”, „Piosenkę Starych Kochanków”, „Ogrzej mnie”, „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał” i wiele innych.

Katarzynie Żak towarzyszy czterech wspaniałych muzyków - cztery osobowości muzyczne, które swoim talentem, niezwykłą muzykalnością, śpiewem i humorem absolutnie wypełniają przestrzeń tworząc niezwykły artystyczny team! Hadrian Filip Tabęcki – piano, Piotr Malicki – gitary, Bartłomiej Krauz – akordeon i Witold Cisło – gitara basowa.

Czas na dokonanie płatności 10 minut