×

ZEW się budzi festiwal 2024

07:00, 31 maj 2024 - 23:30, 1 cze 2024

Stadion Miejski

Rzuć wszystko, wsiądź w cokolwiek i pędź w Bieszczady na piątą edycję festiwalu ZEW się budzi!
Spotkamy się w dniach 31 maja – 1 czerwca 2024, w Lesku, „Bramie Bieszczad”. Niech energia gór i legendy połączą nas ponownie!

Festiwal rozpoczniemy epickim koncertem o świcie, bo kto powiedział, że festiwal nie może zacząć się przed śniadaniem? 31 maja, razem z pierwszymi promieniami słońca, zaserwujemy Wam porcję muzycznych witamin, które obudzą ZEW pozytywnej energii.

Pomysł na festiwal ZEW się budzi wyrósł z pasji ludzi tworzących markę ZEW for men, którzy, zjednoczeni miłością do natury, przygód i muzyki, zorganizowali pierwszą edycję wydarzenia w Lesku w 2018 roku. Teraz, co roku, w otoczeniu gór, lasów i potoków, razem delektujemy się dźwiękami i urodą przyrody.

Bilety:

Pula I:

Karnet 2-dniowy (normalny) - 190 zł
Karnet 2-dniowy (ulgowy) - dla uczestników do 16 r.ż. - 95 zł
Karnet 2-dniowy z polem namiotowym (normalny) - 250 zł
Karnet 2-dniowy z polem namiotowym (ulgowy) - dla uczestników do 16 r.ż. - 125 zł


Uwaga!

Bilet ulgowy przysługuje:

- dziecku od 6-ego do ukończenia 16-ego roku życia;
- osobie niepełnosprawnej z ważnym orzeczeniem o niepełnosprawności oraz jej opiekunowi.

Dzieci do ukończenia 6-ego roku życia są zwolnione z opłaty za udział w Festiwalu.

Dzieci do ukończenia 16-ego roku życia na terenie Festiwalu przebywają pod opieką i na odpowiedzialność rodzica lub opiekuna prawnego, który posiada bilet uprawniający do udziału w imprezie.

Co z kamperem i samochodem osobowym motocyklem?
Rezerwacja miejsca dla pojazdu typu kamper jest możliwa dla posiadaczy dwudniowych karnetów z polem namiotowym. Rezerwacja dostępna pod adresem: noclegi@zewsiebudzi.pl. Dopłata za kamper wynosi 30 zł, kwotę tę należy uiścić w kasach na terenie Festiwalu w dniu przyjazdu.

Posiadacz karnetu z polem namiotowym może zaparkować przy namiocie swój samochód lub motocykl.

Pole namiotowe
Nie ma możliwości kupienia biletów jedynie na festiwalowe pole namiotowe. Sprzedaż miejsc na polu namiotowym wyłącznie z karnetami dwudniowymi na Festiwal. Festiwalowe pole namiotowe zostanie otwarte w czwartek, 30 maja 2024 r., o godz. 12.00. Pobyt kończy się w niedzielę, 2 czerwca 2024 r., o godz. 12.00 (do tej godziny należy opuścić teren pola namiotowego). Liczba karnetów z polem namiotowym jest ograniczona.

Czas na dokonanie płatności 10 minut