×

20 lexusów na czwartek - spektakl sylwestrowy

17:00, 31 gru 2023

Potem-o-tem

PRZYWITAJ 2024 ROK W POTEM-O-TEM!
W ostatni wieczór grudnia „20 lexusów na czwartek” zagramy dwukrotnie. Oba wydarzenia będą się różnić, lecz niezależnie od wyboru, zapewniamy, że będzie to niezapomniane i wyjątkowe doświadczenie.

SPEKTAKL O GODZ. 17:00, CZYLI WPROWADZENIE W SYLWESTROWY NASTRÓJ.
Oprócz sylwestrowej muzyczno-wokalnej atmosfery i wprowadzenia gości w szampański nastrój, wzniesiemy wspólnie uroczysty toast. Wyśmienite samopoczucie zostanie z widzami na kilka kolejnych dni. A wiadomo przecież, że jaki Nowy Rok taki cały rok!

SPEKTAKL O GODZ. 21:00, CZYLI PRZYWITANIE NOWEGO ROKU W POTEM-O-TEM!
Poza wyjątkową sylwestrową atmosferą, uraczymy Państwa ciepłym poczęstunkiem w stylu tajskim. Wspólny toast połączymy z uroczystym, muzycznym odliczaniem do Nowego Roku!


OPIS SPKETAKLU
20 Lexusów na czwartek" to musicalowa opowieść o współczesnych uzależnieniach. Grupa Potem-o-tem zaprasza na spotkanie z Coach Elą, która podczas swojej wizyty w Warszawie przeprowadzi autorską sesję terapeutyczną czerpiącą z technik japońskiego mistrza harmonii i wewnętrznego spokoju Takashi Fakaito.

Co zastąpiło nam absolut?
Do czego możemy się zwrócić, w świecie, w którym poważna refleksja filozoficzna i namysł teologiczny są niespotykane?
Co nie pozwala znaleźć nam wewnętrznego spokoju, drażni, przeszkadza, ale nie możemy bez tego żyć?

Bohaterowie sztuki są uzależnieni od pracy, relacjonowania swojego życia w Internecie, od zdrowego żywienia i nie tylko... Podczas autorskiej sesji musical therapy odkryją przed widzami swoje problemy, a właściwie wyśpiewają je i zatańczą.

We listopadzie i grudniu:
w roli Alex - Maria Sobocińska
w roli Karola - Piotr Piksa
________________________________________________

W spektaklu wykorzystane jest światło stroboskopowe.

Czas na dokonanie płatności 10 minut