×

Olsztyn Green Festival 2024

16:00, 15 sie 2024 - 23:59, 17 sie 2024

CRS Ukiel

● 15-16-17 SIERPNIA 2024 ●
● CRS Ukiel (plaża nad Jeziorem Ukiel w Olsztynie) ●

W sprzedaży:

● III pula regular ticket:

- Karnet 3-dniowy - 459 zł (dostępny do 31. marca 2024 lub od wyczerpania III puli)

● Bilety dla dzieci:

- z posiadania biletów zwolnione są dzieci do lat 5.
- od 6 do 12 roku życia obowiązuje zniżka 50% ceny biletu

● Bilety dla osób z niepełnosprawnością:

W sytuacji, gdy Uczestnikiem Imprezy jest osoba niepełnosprawna posiadająca orzeczenie znacznego lub umiarkowanego stopnia niepełnosprawności wraz z osobą towarzyszącą – opiekunem, Organizatorzy zwalniają opiekuna od obowiązku zakupu biletu, z tym zastrzeżeniem, iż opiekun ma prawo do bezpłatnego wstępu na Teren Imprezy i przebywania na Terenie Imprezy wyłącznie w obecności osoby niepełnosprawnej (warunkiem udziału w Imprezie osoby niepełnosprawnej jest nabycie przez nią Biletu). Po nabyciu biletu przez osobę z niepełnosprawnością, opiekun musi zgłosić się po darmową wejściówkę do bileterii. Okazanie dokumentu orzeczenia o niepełnosprawności w stopniu, o którym mowa powyżej, następować będzie przy wejściu na Imprezę za wyraźną i dobrowolną zgodą osoby niepełnosprawnej. Liczba miejsc dla osób niepełnosprawnych jest ograniczona.

Olsztyn Green Festiwal 2024 obchodzi swoje jubileuszowe, 10. urodziny!

Najbardziej zielony festiwal muzyczny w Polsce, odbędzie się w dniach 15-17 sierpnia 2024 roku nad malowniczym Jeziorem Ukiel w Olsztynie. To miejsce jest prawdziwym rajem dla miłośników muzyki i przyrody, ponieważ sceniczne występy artystów odbywają się w otoczeniu pięknych jezior, lasów oraz niezapomnianych zachodów słońca. Czeka na Ciebie 26 koncertów, w tym najlepsza polska muzyka alternatywna, pop, elektronika i hip-hop. To doskonała okazja, aby zanurzyć się w różnorodnych dźwiękach i odkryć nowe muzyczne inspiracje. Ale to nie wszystko! Festiwal oferuje również możliwość rozmów z artystami, aktywistami i naukowcami, którzy będą dzielić się wiedzą na temat ratowania naszej planety.
Dla rodzin z dziećmi przewidziano warsztaty ekologiczne, co stanowi świetną okazję do nauki i zabawy dla małych i dużych. A także wiele innych aktywności, które pozwolą Ci spędzić miło czas z przyjaciółmi i nawiązać nowe znajomości.

Nie wahaj się dołączyć do rodziny OGF i przeżyj długi weekend pełen pozytywnych emocji, muzyki i przyrody. To będzie niezapomniane wydarzenie!

Bilety na Olsztyn Green Festival 2024 są już dostępne!

Czas na dokonanie płatności 10 minut